Dünyanın En Akıllı Dijital Metresi Engel Tanımıyor!

0
0
0
0
0
Dünyanın En Akıllı Dijital Metresi Engel Tanımıyor!
Uzunluk ölçmek için kullanılan şerit şeklindeki metreleri unutun! Bagel adlı yeni akıllı metre, farklı kullanım alanlarına yönelik sunduğu akılcı çözümlerle tüm sorunları ortadan kaldırıyor.
Uzunluk ölçmek için kullanılan mezure, şerit metre ya da katlanır metre gibi aletleri artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Bagel adlı dijital metre “dünyanın en akıllı metresi” olarak nitelendirilebilecek özelliklere sahip. Bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan ürün, her türlü uzunluk ölçme ihtiyacı için kullanılabiliyor.

 Bagel Nasıl Kullanılıyor?

Bagel adlı cihazı ister silindir şeklinde bir yüzeye sürterek, isterseniz içinden çıkan ipi kullanarak uzunluk ölçmek için kullanabiliyorsunuz. Özellikle düz zeminlerde ve kısa mesafelerde sürterek kullanma oldukça işe yarayacaktır. Tamamlaması zor dairesel şekillerde ise cihazın içinden çıkan ipi kullanabiliyorsuz. 
 

 Mobil Uygulama ile Birlikte Çalışıyor

Tabii ki Bagel’in tek özelliği bu çift yönlü kullanım değil.    3. bir kullanım şekli olarak lazer işaretleyici ile aradaki uzaklığı ölçmek de mümkün oluyor. Bluetooth ile akıllı telefona bağlanabilen Bagel’in sağladığı tüm veriler kolayca kayıt altına alınabiliyor. Yani, elinde metre ve kalem kağıt ile dolaşmaya artık gerek yok. Verilere sesli notlar eklemek ve çeşitli hesaplamalar yapmak da Bagel’in mobil uygulaması sayesinde mümkün. USB üzerinden şarj edilebilir pil ile gelen akıllı metre 8 saat kullanım ömrü sunuyor. Bagel hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0