Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti

1
1
0
0
0
Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti
Şarj cihazlarına o kadar çok bağımlı olduk ki artık şarjımız yoksa evden dışarı çıkmamaya bile başladık. “ince uçlu şarj aleti olan var mı?” dan, “iphone şarj aleti olan var mı? ama iphone 5 olacak!” kısmına geldik artık. Bu sorunu hızlıca çözecek bir alet, All-Dock geliyor.
Şarj cihazlarına o kadar çok bağımlı olduk ki artık şarjımız yoksa evden dışarı çıkmamaya bile başladık. “ince uçlu şarj aleti olan var mı?” dan, “iphone şarj aleti olan var mı? ama iphone 5 olacak!” kısmına geldik artık. Tabletin şarj aleti ayrı, telefonun ayrı, derken evde bir kablo yumağına dolanmış halde bulduk kendimizi çoğu zaman. Bu karmaşaya son veren oldukça güçlü bir cihaz üretildi All-Dock !
 

 40 Dakikada Şarj Ediyor


All Dock, 40 dakika gibi kısa bir sürede akıllı cihazların şarj seviyelerini %80 civarına çıkarabilen bir 2.400 mA destekli USB girişine sahip. Aynı anda hem dört hem de altı adet cihazı şarj edebilen iki farklı modeli üretilen All-Dock, tüm şarj kablolarının içeriden girişlere bağlanarak, kabloların dışarıdan görünmelerine de engel olacak bir tasarıma sahip.
 

 Mayıs Ayında Satışa Sunulacak


Özellikle şarj ünitesinin derli toplu olmasını ve bir den çok cihazın kabloları arasında kaybolmayı istyemeyenler için All-Dock çok güzel bir çözüm. Mayıs ayında satışa sunulacak All-Dock’un 4 USB girişli küçük boyunun fiyatı $40, orta boyunun $50, 6 girişli olan ise $120 olarak belirlenmiş.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0