Facebook'ta Yeni Bir Çılgınlık Daha Başladı

0
0
0
0
0
Ice Bucket Challenge çılgınlığının üzerinden çok geçmeden yeni bir akım başladı. Ancak bu yeni akım herhangi bir hastalığa dikkat çekmek için değil, tamamen eğlence amaçlı ve günden güne yayılıyor.
Ice Bucket Challenge çılgınlığının üzerinden çok geçmeden yeni bir akım başladı. Ancak bu yeni akım herhangi bir hastalığa dikkat çekmek için değil, tamamen eğlence amaçlı ve günden güne yayılıyor.

Bu yeni ve gereksiz sayılabilecek akımın henüz bir ismi yok. Ice Bucket Challenge ile benzer tarafları olan yeni ‘’çılgınlık’’ şu şekilde işliyor: İlk Facebook profil fotoğrafını buluyorsunuz. Daha sonra bulduğunuz fotoğrafı Facebook veya Twitter’da paylaşıyorsunuz. Bulduğunuz fotoğrafı profil fotoğrafı olarak değiştirip değiştirmemek  ise seçenekler arasında. Ice Bucket Challenge’da olduğu gibi 3 kişinin daha adını veriyorsunuz ve olaylar gelişiyor.  İşsiz bakkalın bile iş bulduğu internet ortamında bu derece ‘’gerekli’’ bir akımı kim başlattı bilemiyoruz. Ama tanıştığımız zaman onu alnından öpeceğimize emin olabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0