​Fiyatı İle Üst Düzey Telefonları Tokatlayan Kulaklık: EL-8 Titanium

0
0
0
0
0
Bir kulaklık düşünün, fiyatı ile piyasadaki üst düzey telefonlara kafa tutsun, hatta çoğunu geride bıraksın.
Mobil sektörde son zamanlarda Apple'ın kulaklık hakkında -muhtemelen- aldığı karar konuşulmakta. Sizlere daha önceden Apple'ın yeni iPhone'da daha ince ve estetik olarak daha zarif bir cihaz üretmek adına kulaklık girişini kaldıracağından bahsetmiştik.

Yeni kulaklık girişi olarak Apple'ın tercihi ise, şarj işleminin de gerçekleştiği Lightning portuydu. Bu haberin yayılmasından sonra pek çok kulaklık firması, Lightning port destekli kulaklıklar üretmek için kolları sıvadı. Bu firmalardan biri de Audeze.EL-8 Titanium adlı kulaklığını duyuran Audeze, bir kulaklıktan beklediğiniz ne varsa, iki hatta üç katını veriyor diyebiliriz. Kulaklığı özel kılan pek çok özellik bulunmakta. Zaten izleyeceğiniz tanıtım videosunda da bu özellikleri göreceksiniz. Bu arada EL-8 Titanium'un tasarımında BMW'nin tasarım ekibinin imzası olduğunu da belirtelim.
 

Standarti yani 3,5 mm'lik kulaklık çıkışına sahip olan EL-8, ekstra bir kablo aparatı ile Lightning port bağlantı desteği de sunmakta. Şimdi gelelim bu tasarım harikası kulaklığın fiyatına; hem Apple'ın çevrim içi mağazasında, hem de yurt dışında satışa sunulan EL-8 Titanium'un fiyatı 800 dolar. Çeşitli, esktra aparatlara göre bu fiyat değişkenlik göstermekte.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0