Geleceğin Bisikleti Cyclotron Tasarımı ve Özellikleri ile Büyülüyor!

1
0
0
0
0
Geleceğin Bisikleti Cyclotron Tasarımı ve Özellikleri ile Büyülüyor!
Bisiklet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve geleceğin bisikleti Cyclotron ile tanışın.... 
Haberimizin konusu “bisiklet demeye bin şahit ister”  diyebileceğimiz bir bisiklet ile ilgili… Gerçekten de bu araç için bisiklet demek çok zor çünkü bir bisikletin sunduğu teknolojilerin çok ötesinde teknolojiler barındırıyor. Tron filminden fırlamış gibi duran Cyclotron için üreticisi “bisikletin geleceği” tanımını kullanıyor. Gerçekten de onun için bisikletin geleceği diyebiliriz. 

 Sıradışı Dış Görünüm!

Öncelikle Cyclotron’un görünümünden biraz söz etmek istiyorum. Carbon - Fiber malzemeden imal edilen bisikleti yolda görseniz dönüp bir daha, hatta bir daha bakabilirsiniz çünkü geleneksel bisikletlerden oldukça farklı. Hele ki bu bisiklet ile gece karşılaşırsanız yaratacağı farklılık etkisi 10 katına yükselebilir. Tamamen ışıklı lastikler ve tasarım karanlıkta görünülürlüğü artırdığı gibi dışarıdan da muhteşem görünüyor.
 

 Hangi Teknolojilere Sahip?

Tabii ki Cyclotron’un tek özelliği dış görünümü değil. Bisiklet tamamen yenilikçi teknolojiler ile donatılmış. İlk şoku lastiklerde yaşayabilirsiniz çünkü bu lastiklerde hava yok. Haliyle lastik patladı, indi gibi dertler de yok. Elektronik vites sistemi, GPS, Bluetooth desteği, yerleşik sensörler ile yol verileri sağlama, kalori, kalp atışı, hız, eğim, güç hesaplama, akıllı telefon desteği, Android ve iOS uygulaması ile eşzamanlı çalışma, kendi kendine şarj olma gibi birçok özellik bisiklet ile birlikte sunuluyor. Bir şeyler taşımak için modüler aksesuarlar da düşünülmüş. Cihazın lastiklerine eklenen jant kapağı şeklindeki bagajlara ufak tefek malzemeleri yerleştirmek mümkün.

 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Bir Kickstarter projesi olan Cyclotron için 50 bin euro daha destek gerekiyor. Beklenen destek sağlanırsa bisikletin piyasaya çıkış tarihi ise önümüzdeki yılı bulabilir. Bir bisiklet kullanıcısı olarak oldukça başarılı görünen projenin hayata geçmesini gerçekten çok isterim. Artık bisikletler için köklü bir değişim zamanı geldi. Ürünün Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0