Geniş Ekranlı Telefonlar, Pantolonların Ceplerini Büyültüyor

0
0
0
0
0
​iPhone 6 Plus’ın bükülmesi, moda sektörünü de etkiledi ya, daha da ölsek gam yemeyiz herhalde.  iPhone’un ilk modelinden beri devamlı olarak büyüyen ekranlar, artık phablet kategorisinde 6 inç civarına kadar yükseldi.
iPhone 6 Plus’ın bükülmesi, moda sektörünü de etkiledi ya, daha da ölsek gam yemeyiz herhalde. iPhone’un ilk modelinden beri devamlı olarak büyüyen ekranlar, artık phablet kategorisinde 6 inç civarına kadar yükseldi. Telefonlarını çantada değil de ceplerinde taşıyan kullanıcılar için bu pek de iyi bir haber değil. Fakat bu durumu düşünen Japon bir giyim markası, ekranı büyük olan telefonlara sahip kullanıcılar için özellikle büyük cepli pantolonlar üretecek.
 
Uniqlo isimli kıyafet markasının temsilcisinin yaptığı açıklamada, artık kullanıcıların teknoloji ile ilişkilerini düşünerek onları nasıl rahatlatabileceklerine bakıp, tasarımlarını bu yönde değiştireceklerini belirtti. Buradaki tasarımdan kasıt olarak kot ve normal pantolonların ceplerinden bahsediliyor.


 
Bu konudaki duruşunu değiştiren firma sadece Uniqlo ile sınırlı değil; Levi’s, Lee Jeans, L.L. Bean, American Eagle ve J.Crew de var. Özellikle büyük cepli kargo tipi pantolonların gelecek mevsimden itibaren moda olacağını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0