1 Saniyede Katlanabilen Dünyanın İlk Elektrikli Bisikleti: Gi FlyBike

0
0
0
0
0
Dünyanın 1 saniyede katlanabilen ilk elektrikli bisikleti olan Gi FlyBike, Kickstarter’dan beklentilerinin 5 katı bağış toplamayı başardı.
Elektrikle çalışan bisikletlere denk gelmişsinizdir fakat 1 saniye içerisinde katlanabilen bir bisikleti muhtemelen daha önce hiç görmemişsinizdir. Gi FlyBike elektrikle çalışan ve 1 saniye içerisinde katlanabilen, portatif yapıya sahip bir Kickstarter projesi.

Elektrikle çalışan bir bisiklet olmasından öte farklı fonksiyonlara sahip olan Gi FlyBike, üretici firma tarafından dünyanın 1 saniye içerisinde katlanabilen bisikleti olarak lanse ediliyor. Yenilikçi ve sade bir tasarıma sahip olan bisiklet, tek bir şarjla 65 kilometreye kadar mesafe katedebiliyor. 

Bisikletin kontrolü, ürünle uyumlu bir uygulama ile sağlanabiliyor (akıllı telefonla tabii) Ayrıca GPS ile navigasyon hizmetinden de faydalanabiliyorsunuz. Yine uygulama üzerinden bisikletle yaptığınız sürüşler, sosyal medya platformları üzerinden paylaşılabiliyor. Kilit sistemiyle katladığınız bisikletinizi güvenli bir şekilde bırakabilir, olur olmadık zamanlarda açılmasını engelleyebilirsiniz.Gece sürüşlerinde güvenliğinizi sağlamak amacıyla bisikletin ön ve arka kısımlarında fosforlu ışıklar yer alıyor. Bu sayede zifiri karanlıkta bile bisikletinizi gönül rahatlığıyla sürebilirsiniz.Kickstarter’da beklenilenin 5 katından fazla bağış toplayan Gi FlyBike, hedeflediği 75 bin doları geçip 379 bin dolara kadar bağış toplamayı başardı. Şu ana kadar toplam 269 kişinin bağışta bulunduğu bisiklete sahip olmak için en düşük ödeme seçeneği 1990 dolar. Detaylı bilgilere sahip olmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0