Dünyanın İlk Lazer Işıklı Kulaklığı: Glow

1
0
0
0
0
Kickstarter’daki ilginç projelerin su gibi akıp gittiği bu günlerde artık hiçbir şeye şaşıramaz hale geldik. Bizi alıştığımız çizginin dışına çıkaracak olan Glow’da bu projelere örnek olarak gösterilebilir.
Kickstarter’daki ilginç projelerin su gibi akıp gittiği bu günlerde artık hiçbir şeye şaşıramaz hale geldik. Bizi alıştığımız çizginin dışına çıkaracak olan Glow’da bu projelere örnek olarak gösterilebilir.

Glow, öncelikle dünyanın ilk lazer ışıklı kulaklığı madalyasına sahip. Gorilla Glass camlarıyla ünlenen Corning firmasının Fibrance teknolojisinden destek alan kulaklık, müziğin ritmine göre ve kalp ritminize göre yanıp sönebiliyor. Ayrıca fotoğraf uygulamasınan çekim yapma, aramalara cevap verme, medya oynatma, hızlı SMS şablonlarını kullanma gibi özelliklerde kulaklığın avantajları arasında yer alıyor.Bahsettiğimiz özelliklerin birçoğu bağış oranına göre değişkenlik gösterecek. Örnek vermek gerekirse, kalp atışınıza göre yanıp sönmesi için 1 milyon dolar bağış toplanması gerekli. Bağış kampanyasının bitimine 44 gün kalan kulaklık, şu ana kadar 124.470 dolar toplamayı başarmış. Bağış yapanların bu ilginç tasarımlı kulaklığa sahip olmaları için Temmuz 2015'i beklemeleri gerekiyor. Unutmadan, Glow’a sahip olmak için 127 doları gözden çıkarmalısınız. Glow ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0