• Anasayfa
  • Zımbırtılar
  • GoPro İle Başka Bir Uygulamaya İhtiyaç Duymadan Kısa Klipler Oluşturabileceksiniz

GoPro İle Başka Bir Uygulamaya İhtiyaç Duymadan Kısa Klipler Oluşturabileceksiniz

0
0
0
0
0
GoPro İle Başka Bir Uygulamaya İhtiyaç Duymadan Kısa Klipler Oluşturabileceksiniz
Aksiyon kameranız ile kısa bir klip oluşturmak; ancak bu videoyu telefon ya da bilgisayarınıza atmadan Vine ya da Instagram’a yükleyivermek istiyorsanız GoPro imdadınıza yetişiyor.
Ekstrem sporlar ya a doğa sporları ile uğraşanların nedenini anlamadığım bir şekilde çokça kullandığı aksiyon kameraları, benim seyretmekten bir türlü keyif alamadığım; ancak bir grup insanca çok beğenilen ve ilgi çekici bulunan videolar oluşturuyor. (Bisiklet gidonu ve tekerleğini seyretmekten neden keyif alıyor insanlar biri açıklayabilir mi?)

GoPro’nun yeni güncellemesi ise bu durumu daha sinematik hale getirerek kameranızı, artık videolarınızı başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan kesip kırpabileceğiniz bir platforma dönüştürüyor.

Trimming (kırpma) adı verilen bu uygulama videonuzu çektikten sonra telefon ya da bilgisayarınıza atmadan kameranız ile dilediğiniz dakikalar arasını kırparak en heyecanlı yerlerini ayıklayıp paylaşmaya değer kısa klipler hazırlamanıza imkan veriyor.

Bu özelliği kamera üzerinden kullanmak için bir Hero4 kameraya ihtiyacınız var; ancak Hero4 Session da mobil uygulaması üzerinden kırpma işlemini yapmanıza imkan veriyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0