Çocuklara Özel Programlanabilir Top: Hackaball

1
0
0
0
0
Her geçen gün yaratıcı Kickstarter projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Çocuklara yönelik projelerinde yer aldığı platformda Hackaball, programlanabilir özelliğiyle ön plana çıkıyor. 
Her geçen gün yaratıcı Kickstarter projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Çocuklara yönelik projelerinde yer aldığı platformda Hackaball, programlanabilir özelliğiyle ön plana çıkıyor. 

Plastik veya beyin travması geçirten kames toplarlarla büyüyen bir nesil için Hackaball oldukça dikkat çekici gözüküyor. Normal bir topmuş gibi görünüp bize ters köşe yapan Hackaball’un içerisinde 9 farklı LED bulunuyor. Titreşim motoru, jiroskop, ses kaydı içi hafıza, akselerometre ve hoparlör topun diğer özellikleri arasında yer alıyor. Çocukların yaratıcılığını zirveye çıkaran Hackaball, ücretsiz iPad uygulamasıyla görevini yerine getiriyor. Sistemin işleyişi ise oldukça basit. Çocuklar veya hala çocuk kalmayı başarabilenler, oyun yaratma ekranını kullanarak, topun komik bir ses çıkarması, yansıttığı renklerin oyuna göre değişmesi veya titreşmesiyle birlikte eğlencede sınır tanımıyor.  
 

Kicstarter Projesi olarak karşımıza çıkan Hackaball’a sahip olmak için 65 dolar bağış yapmanız gerekiyor. 100 bin dolarlık hedefi olan proje hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Kaynak: 4pda.ru

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0