Hayatını Kurtaran iPhone'a Yeniden Kavuştu

0
0
0
0
0
Hayatını Kurtaran iPhone'a Yeniden Kavuştu
Bundan bir kaç ay önce Afganistan’da görev yapan, ABD’li asker Shaun Frank, patlayan bir bombadan saçılan şarapnel parçacıklarından cebindeki iPhone 5s sayesinde kurtulmuştu.
Afganistan’da görev yapan, ABD’li asker Shaun Frank, patlayan bir bombadan saçılan şarapnel parçacıklarından cebindeki iPhone 5s sayesinde kurtulmuştu.

Patlama sebebi ile hafif yaralanan Shaun, cebindeki iPhone 5s sayesinde kurtulduğu için şu an kullanılamaz halde olan telefonunu anı olarak saklamak istediği için başka bir telefon almamış.

Apple’a seslenen Shaun’un kız kardeşi Alisha “Onun yeni bir iPhone’a ihtiyacı var. Apple, lütfen ona bir iPhone yolla” çağrısında bulundu. Haber kanalı KSL’nin Apple ile bağlantıya geçmesi ve birçok kişinin de bağış yapmak istemesi ile aylar sonra Shaun, yeni iPhone’una kavuşmuş oldu.

Fakat biz bu haberden biraz şüphelendik, bildiğiniz gibi Amerika Ordusu’nda görev yapan bir çavuşun aylık geliri biraz yüksek, iPhone desek; zaten orada ucuz. Şans eseri ciddi bir yaralanmadan kurtulan Shaun’un kardeşinin yaptığı bu serzeniş, “iPhone sayesinde kurtuldu” gibi haberler biraz da Apple’ın viral reklamıymış gibi geldi.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0