Geleceğe Dönüş Filmindeki Kaykay Gerçek Oluyor

0
0
0
0
0
Geleceğe Dönüş Filmindeki Kaykay Gerçek Oluyor
​Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisini (hepsini olmasa da en az bir tanesini) mutlaka izlemişsinizdir. Oradaki Marty McFly karakteri geleceğe gittiğinde, uçan kaykaya bindiği sahneleri hatırlıyorsunuzdur. Önceleri hayalden öteye geçemeyeceğini düşündüğümüz uçan kaykayı “Hendo” gerçeğe dönüştürdü.
Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisini (hepsini olmasa da en az bir tanesini) mutlaka izlemişsinizdir. Oradaki Marty McFly karakterinin geleceğe gittiğinde, uçan kaykaya bindiği sahnelerini hatırlıyorsunuzdur. Önceleri hayalden öteye geçemeyeceğini düşündüğümüz uçan kaykayı “Hendo” gerçeğe dönüştürdü.
 
Kickstarter üzerinden bağış toplayan firma, eğer 55 gün içerisinde 250 bin dolarlık bağış toplayabilirse seri üretime geçmek için büyük bir engeli ortadan kaldırmış olacak. Hendo yetkililerinden net bir rakam çıkmasa da, ürünün en az 10 bin dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca ilk 10 Hendo’dan bir tanesine sahip olmak istiyorsanız yine 10 bin dolar bağış yapmanız gerek.
 
Şimdi filmde olduğu gibi yerden en az yarım metre yukarıdayken sürülmesini falan beklemeyin. Aşağıda size ürünle ilgili çekilen bir videoyu gösterdik zaten. Fakat bu teknolojiyle yakın bir zamanda Geleceğe Dönüş filmindeki sahnelerden çok daha akrobatik uçuşların bizi beklediğini de söyleyebiliriz. (ben göremesem de torunlarım görür herhalde)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0