Çağrı Cevaplayan, Selfie Çeken Akıllı Çanta: HiSmart

0
0
0
0
0
Son olarak defterlerin bile akıllandığı teknoloji dünyasına farklı gündelik eşyalar da giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu alandaki iddiasını kanıtlamak isteyen HiSmart adındaki akıllı çanta, kullanıcıların yükünü hafifletecek gibi görünüyor. 
Son olarak defterlerin bile akıllandığı teknoloji dünyasına farklı gündelik eşyalar da giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu alandaki iddiasını kanıtlamak isteyen HiSmart adındaki akıllı çanta, kullanıcıların yükünü hafifletecek gibi görünüyor. 

HiSmart’ın adı biraz şekilli olsa da yapısı oldukça sade. Android ve iOS platformundaki telefonlarla uyumlu çalışabilen çantayı üzerinde bulunan çipli butonlar sayesinde kontrol edebiliyorsunuz. Sadece eşyalarınızı taşımaktan daha fazlasını yapmak isteyen HiSmart, fotoğraf, video ve selfie çekme, ses kaydetme, gelen aramaları cevaplama, müzik çalma gibi birçok özelliği de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Birçok özelliği bir araya getirmesiyle birlikte kullanım alanını genişleten HiSmart kendi dalında bir ilke imza atacak gibi görünüyor. Bu yaratıcı projelere ilk gazı veren bildiğiniz gibi ya Kickstarter olmuştur ya da Indiegogo. HiSmart projesi yoluna Indiegogo üzerinden devam etmek istemiş ve sınırlarını 50 bin dolar olarak belirlemiş. Temmuz ayında piyasadaki yerini alacak olan bu çantaya sahip olmak için 300 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Unutmadan, bağış yaptığınız taktirde çantaya 100 dolar indirim uygulanıyor.
 


Kaynak: indiegogo.com
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0