Philips, Yeni Akıllı Lambası Hue Phoenix'i Tanıttı

0
0
0
0
0
Her şeyin akıllandığı günümüzde lambalar da bu hareketten payına düşeni aldı. Philips’in geliştirdiği Hue Phoenix isimli akıllı lamba şirketin geçtiğimiz yıl tanıttığı 3D yazıcı lambalarına ek olarak farklı bir kulvardan giriş yapmayı hedefliyor. 
Her şeyin akıllandığı günümüzde lambalar da bu hareketten payına düşeni aldı. Philips’in geliştirdiği Hue Phoenix isimli akıllı lamba şirketin geçtiğimiz yıl tanıttığı 3D yazıcı lambalarına ek olarak farklı bir kulvardan giriş yapmayı hedefliyor. 

Farklı projelerle piyasadaki yerini sağlamlaştırmaya çalışan Philips’in geliştirdiği Hue Phoenix, iOS ve Android cihazlarla kontrol edilebiliyor. Evinizden uzak olsanız bile uygulama sayesine yönetebileceğiniz akıllı lambaya ek yazılımlarla saat ve gün odaklı programlama yapmak mümkün. Hue Phoenix’in kullanıcılara göre en kötü tarafı farklı renk tonlarınının bu sistemde yer almaması olmuş. Lamba, sadece sıcak ve soğuk renk aralığında yer alan beyaz tonları bünyesinde barındırıyor. Enerjik, konsantre, okuma ve rahatlama gibi dört farklı seçeneği bulanan Hue Phoenix’in spot modeli 50 euro, duvar lambası 130 euro, masa lambası 180 euro ve tavan lambası 350 eurodan piyasaya çıkacak.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0