Çantaya Sığabilen Bisiklet: Impossible

1
0
0
0
0
Çantaya Sığabilen Bisiklet: Impossible
Bisikletler bazı insanlar için vazgeçilmez olmuştur. Hatta işe- okula bisikletiyle gidip gelen pek çok insan görüyoruz çevremizde.  Bu haberimizde de sizlere bir bisikletten bahsedeceğiz. Ancak Impossible diğer bisikletlere göre hem daha taşınabilir, hem de boyut olarak çok daha küçük bir bisiklet.
Bisikletler bazı insanlar için vazgeçilmez olmuştur. Hatta işe- okula bisikletiyle gidip gelen pek çok insan görüyoruz çevremizde.  Bu haberimizde de sizlere bir bisikletten bahsedeceğiz. Ancak Impossible diğer bisikletlere göre hem daha taşınabilir, hem de boyut olarak çok daha küçük bir bisiklet.

Impossible isimli bu bisiklet çılgın projelere şahit olduğumuz Kickstarter'dan geliyor. Bir bisiklet hayal edin. O bisiklet çantanıza sığabiliyor, sadece 5 KG ağırlığında ve hiç pedal çevirmeden saatte 20 Km hız yapabiliyor. İşte Impossible'da bunların hepsi var. 

Hiç pedal çevirmeden çalışmasını içindeki 2900 mAh'lık piline borçlu olan Impossible, tam şarj edildiğinde 25 km yol gidebiliyor. Aslında hiç fena bir rakam sayılmaz.

Gelelim esas soruya. Kaç para bu meret? Impossible'ı satın almak istiyorsanız 430 Kanada Doları (860 TL) bağışta bulunmanız gerekiyor. Bu bağışla birlikte evinize beyaz olan modeli yollanıyor. Eğer siyah ve karbonfiber bir model almak istiyorsanız, 530 Kanada Doları (1060 TL) ödemeniz gerekiyor.

Şimdilik mükemmel gözüken bisikletin tek kötü yanı taşıma kapasitesi. Maksimum 85 kg'a kadar olan insanları taşıyabilen bisikleti bakalım yakında yollarda görebilecek miyiz?


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0