Innori'den 12000mAh'lik Şarj Ünitesi!

0
0
0
0
0
Innori, sadece bir telefon boyutunda olan 12000mAh'lik şarj ünitesi üretti.
Telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazların şu an en iyileri birçok işlemi gerçekleştirebiliyor ve istediğimiz herkese, farklı yollardan ulaşabilmemizi sağlıyor. Bu cihazlar, son yıllarda teknolojinin sayesinde çok hızlı bir gelişim yaşadı. Fakat malesef mobil cihazların çoğunda her ne kadar iyi performans bulabilsek de şarj konusunda sıkıntılar var.

Bu konuda şimdiye birçok farklı çözüm denendi; bataryası daha büyük cihazlar yapıldı, şarj kullanan işlemlerin üzerinde değişimlere gidildi, şarj destekli telefon kapları satışa çıkarıldı... Fakat bu işlemlerden açıkcası hiçbiri tam olarak yardımcı olabilmiş değil. Durum böyle olunca telefonları sık şarj edebilme ihtiyacı duyuyoruz ama günlük işlerimizden dolayı bunu yapabilme şansına her zaman sahip değiliz.Bu gibi durumlarda kullanılması için Innori, tam 12000mAh'lik şarj ünitesi üretti. Bu portatif şarj ünitesi, sahip olduğu büyük depolama kapasitesine rağmen sadece bir telefon boyutunda. Üzerinde bulunan iki adet 1 Amp ve bir adet 2.4 Amp giriş ile hem akıllı telefonları, bluetooth kulaklıkları veya müzik çalarları şarj edebilirsiniz, hem de tablet gibi büyük ve şarj olmak için daha yüksek elektrik akımı isteyen cihazları şarj edebilirsiniz.

Innori şarj ünitesinin üzerinde sadece açma-kapama düğmesi bulunuyor ve her girişe özel bir led var. Böylece cihazın takılı olup olmadığı, şarj ünitesinden anlaşılabiliyor. USB kablosu yoluyla herhangi bir cihaz takıldığı an şarj ünitesi otomatik olarak açılıyor ve cihaz çıkarıldığı an kapanıyor. Böylece gereksiz şarj kullanımı yapmıyor.Cihazın 12000mAh'lik şarj kapasitesi, yeni nesil 3000mAh'lik telefonları (iPhone 6, LG G4, Nexus 6 gibi) 4 kere tam olarak şarj edebilecek kapasiteye sahip. Yani kamp yada uzun araç yolculukları gibi uzun süre prize ulaşamayacağınız etkinliklerde kullanmak için çok uygun.Innori şarj ünitesi, 12000mAh'lik şarj kapasitesine rağmen şu an Amazon'da sadece 20$ gibi uygun bir fiyat üzerinden satılıyor.

Kaynak: AndroidCentral
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0