INSTRUMENT 1, Farklı Enstrümanları Bir Araya Topluyor

0
0
0
0
0
Birçok yaratıcı projeyi bünyesinde barındıran Kickstarter’a belki de çoğu projeyi gölgede bırakacak bir cihaz eklendi. Müzikle ilgilenen profesyonel veya amatör kullanıcıların hedef kitle olarak seçildiği INSTRUMENT 1 projesi farklı müzik aletlerini bir araya getiriyor.
Birçok yaratıcı projeyi bünyesinde barındıran Kickstarter’a belki de çoğu projeyi gölgede bırakacak bir cihaz eklendi. Müzikle ilgilenen profesyonel veya amatör kullanıcıların hedef kitle olarak seçildiği INSTRUMENT 1 projesi farklı müzik aletlerini bir araya getiriyor.

Çoğu insanın terapi olarak gördüğü farklı tarzdaki müziklerin insan gelişimi açısından önemi oldukça fazladır. Bu piyasaya girmek isteyen veya kendi çapında bir şeyler yapmak isteyen kullanıcılar INSTRUMENT 1 sayesinde farklı müzik aletlerini aynı çatı altında toplayabiliyor. Tek bir cihaz üzerinden kullanım imkanı sağlayan projede, gitar, piyano, keman, violin gibi birçok müzik aletini çalabiliyorsunuz ve akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlar ile INSTRUMENT 1 arasında bağlantı kurabiliyorsunuz. İvme ölçer yardımıyla farklı hareketleri algılayabilen cihaz, şarj edilebilir bataryasıyla kablosuz olarak kullanılabiliyor. Basınç hassasiyetine sahip tuşları olan INSTRUMENT 1'in gövdesinde USB, Lightning, mikrofon ve kulaklık girişleri yer alıyor. Ayrıca dahili hoparlörleri bulunan cihazın, Nasville Edition adında ahşap versiyonu da tasarlanmış.INSTRUMENT 1 projesi Kickstarter üzerindeki 75 bin dolar hedefini ikiye katlayarak 150 bin dolara çıkarmış. 2016’nın Ocak ayında piyasaya çıkacak olan cihaza sahip olmak için 350 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Müzikle uzaktan yakından alakalı herkesi peşinden sürükleyecek olan INSTRUMENT 1 hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.    
 
  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0