iPad'lere Özel Selfie Çubuğu Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
iPad'lere Özel Selfie Çubuğu Satışa Çıktı
Son dönemlerin en çok kullanılan kelimelerinden biri şüphesiz ‘’selfie’’ olmuştur. Bu akımın oluşmasıyla birlikte ortaya çıkan aksesuarlar kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve gereken başarı elde edilmiştir. Bizlerde birçoğunuzun hatırladığı gibi bu videomuzla selfie çılgınlığına gereken desteği vermiştik. 
Son dönemlerin en çok kullanılan kelimelerinden biri şüphesiz ‘’selfie’’ olmuştur. Bu akımın oluşmasıyla birlikte ortaya çıkan aksesuarlar kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve gereken başarı elde edilmiştir. Bizlerde birçoğunuzun hatırladığı gibi bu videomuzla selfie çılgınlığına gereken desteği vermiştik. 

Bu zamana kadar farklı formlardan ancak sadece akıllı telefonlar için tasarlanan selfie çubukları evrim geçirmeye hazırlanıyor. iPad için üretilen yeni nesil çubuklar insanlığın kötü gidişine bir son verecek şekilde tasarlandı. Bu zamana kadar akıllı telefonlarla birlikte selfie keyfini sonuna kadar yaşayan kullanıcılar, iPad ile bu keyfi yaşayamamanın sıkıntısını yaşıyordu. Ancak yeni tasarlanan bu çubuk sayesinde keyfiniz kaldığı yerden devam edecek. Kullandığınız cihazın ağırlığı düşünüldüğünde ise ikinci bir ata sporuna sahip olacağınız kesin gibi.  Tabi her yeni hayat kurtaran aksesuarın olduğu gibi bu selfie çubuğunun da bir fiyatı var. AccessoryGeeks’ten ulaşabileceğiniz çubuğun iki farklı renk seçeneği bulunuyor ve 20 dolardan satışa sunuluyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0