iPhone 6 İçin 3500mAh Şarj Standı

0
0
0
0
0
iPhone 6'nızı sabah şarjdan çıkardıktan sonra 2 kere daha prize gerek kalmadan şarj etmek ister misiniz?
Yeni telefon almak isteyen bilinçli kullanıcılar bir telefon seçimi yapmak istediklerinde telefonun markası ve sahip olduğu özellikler dışında batarya kapasitesine de dikkat ederler. Ancak günümüzde en çok kullanılan telefonların en büyük sorunu performans yerine bataryanın kısa süre içinde bitmesi hakkında oluyor.

Yeni telefon tanıtımları sırasında bataryanın 13-16 saat gibi sürelerde gittikleri iddia edilse de en azından sosyal paylaşım sitelerinde hesapları olan çoğunluk günlük kullanımda kısa aralıklarla bu hesaplarını takip etmekteler. Bu hesapları kontrol etmek bile şaj süresinde önemli azalmalara gitmesinin yanında telefondan müzik dinlemek, video izlemek gibi faaliyetler de eklenince gün ortasında şarjın %20'lere kadar inme durumu ile karşılaşabiliyoruz. Bir de boş zamanlarında telefonlarıyla oyun oynamayı seven bir kesim de var.  Onlar için gün içinde ikinci şarj zaten şart olan bir durum. 

Hal böyle olunca birçok kişinin cebinde/çantasında kesinlikle şarj aleti ya da yedek batarya mutlaka bulunur.

Bunlara çözüm olarak üzretilen taşınabilir bataryalar ise işimizi görse de sırf ucuz diye bilinmeyen markalardan alınan taşınabilir bataryalar kısa süre içinde hem tükenip hem de telefonumuzun bataryasına ciddi zararlar verebiliyor.

Taşınabilir bataryaların yanında bir de şarj standları ve içinde belli bir büyüklükte pil barındıran kılıflar mevcut. Bunlar her ne kadar telefonumuzu kalınlaştırıp görsel olarak hantal hale getirse de özellikle iş/okul ya da farklı sebeplerden dolayı sürekli seyahat etmesi gereken kullanıcılar için bir kurtarıcı rolünü üstleniyorlar.

İşte bunlardan biri olan iStand 6 ise adından da anlaşılacağı gibi sadece iPhone 6 için üretilen bir stand.Görüldüğü gibi şık bir tasarıma sahip olan iStand 6'nın ilk önce bahsetmemiz gereken en önemli özelliği ise sahip olduğu MFI sertifikası. Bu sertifika Apple tarafından verilen ve ürünün lisanslı olduğuna dair bir sertifika. Yani iStand 6, Apple tarafından onaylanmış ve güvenilir bir stand.

3500mAh kapasitesindeki stand, iPhone 6'nızı yaklaşık olarak 2 kez tam dolum yapabilecek kapasitede. Siyah, beyaz, gri ve altın renklerine sahip olan iStand 6 tabiki telefonunuza biraz kalınlık katacak. Fakat bu haliyle de şık gözüktüğünü söyleyebiliriz. (Sadece mikrofon ve hoparlör için açılan delikler biraz kötü gibi ama yapılması gereken de o malesef.)
Stand özelliğinin yanında koruyucu kılıf işlevi de gören iStand 6'da uluslararası seyahat yapanlar için farklı sim kart kullanma durumlarından dolayı nano sim kartın küçüklüğünden dolayı kaybolmaması için bir sim kart yuvası yapılmış. Böylece kullanmadığınız nano sim kartınızı kaybetmemenizi sağlıyor.

Şu anda Indiegogo üzerinden destek bekleyen üretici Esorun firmasına yapacağınız $50  bağış ile siyah modelini, $60 bağış ile de istediğiniz renkteki modelini alabilirsiniz. Indiegogo'dan yeterli desteği bulması haline $100 fiyat etiketiyle çıkacak olan iStand 6, iPhone 6 kullanıcıların dertlerine çare olacak gibi duruyor.
 


Eğer iPhone 6 kullanıcısysanız ve bu ürün hoşunuza gittiyse yukarıda belirtilen fiyatlar ile BU ADRESTEN bağışta bulunup ürüne çıkar çıkmaz sahip olabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0