iPhone'lar İçin Dahili Hoparlörü Bulunan Şarjlı Kılıf: The PERI Duo

0
0
0
0
0
iPhone için dahili hoparlörüyle dikkat çeken The Peri beklediği $100.000'lık bağışı tamamladı ve $99 fiyatıyla satışa sunulacak.
Birçok telefon gibi iPhone kullanıcılarının da en büyük çilesi olan şarjın çabuk bitme sıkıntıları için birçok şarjlı kılıf adı verilen çözümler bulunuyor. Bu kılıfların tek eksiği ise malesefki inceliğiyle de öne çıkan iPhone'lara göre çok kalın olmaları.

Fakat bazı kullanıcılar da bu kalınlığa aldırmadan gerektiği zaman şarj edebilmek için kullanıyorlar. İşte bu konuda çok sorun olduğunu düşünmeyen kullanıcılar için bir farklı şarjlı kılıf ta Indiegogo'da bağış bekleyen The PERI Duo adındaki kılıftı.Michael Hsu ve ekibi tarafından yapılan bu kılıf 2500mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip. Bunun yanı sıra biri 3W, diğeri de 4W gücündeki iki dahili hoparlörü bulunan Peri, bu hoparlörleri ister iPhone üzerinden isterseniz de Wi-Fi bağlantı üzerinden başka cihazlar ile de hoparlör olarak kullanılabiliyor.Diğer şarjlı kılıflara oranla fazla bir kalınlığı da bulunmayan aparat tam şarjlı halinde 3-4 saat müzik dinleyebilmenize olarak sanıyor. iPhone 5/5S/6 ve 6 Plus için olan Peri'nin iPod Touch için olan bir versiyonu da var.

Nisan ayında satışa çıkacak olan kılıf için şu anda $99 ön satış fiyatı belirlenmiş. Nisan ayı sonrasında satışa çıktığında $135 olacak cihaz için Indiegogo özel fiyatı olarak indirim uygulanıyor.

 The Peri Duo Indiegogo Sayfası

 The Peri Duo Web Sitesi

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0