İstediğiniz Her Yerde Kullanabileceğiniz Taşınabilir Projektör: Z4 Aurora!

0
0
0
0
0
İstediğiniz Her Yerde Kullanabileceğiniz Taşınabilir Projektör: Z4 Aurora!
Bir Indiegogo projesi olan Z4 Aurora, oldukça marifetli ve küçük bir projektör.
Telefonların, televizyonların ve bilgisayar ekranlarının giderek büyüdüğü bir teknoloji çağında yaşıyoruz. Sürekli olarak büyüyen ekranlar bizlere daha rahat kullanım ve kaliteli görüntü sunuyor ancak telefon ve tablet gibi cihazlardan bahsediyorsak büyüklük, maalesef bu cihazların taşınılabilir olma özelliği kötü yönde etkiliyor. Böyle bir ikilemde kaldığımızda yardımımıza koşan ilk cihaz projektörler oluyor.

"Z4 Aurora" isimli projektör, kişisel kullanım amacıyla satın alabileceğiniz kaliteli ve taşınabilir projektörlerden birisi. Şu an Indiegogo üzerinden bağış topalyan ve yeteri kadar bağış toplamayı başardıktan sonra seri üretime geçecek olan projektör, 1280 x 800 çözünürlüğe sahip. Yani bir projektör için oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Wi-Fi bağlantısı, hareket sensörü ve videoda da görebileceğiniz gibi saymakla bitiremeyeceğim birçok kullanışlı özelliği bulunan Z4 Aurora, sadece 1.2 kilogram.
 

Bluetooth kumandasıyla kontrol edilebilen Z4 Aurora, indirilebilir olan küçük bir uygulama sayesinde Android veya iOS cihazlarınızdan da kontrol edilebiliyor. Android 4.3 işletim sistemini kullanan projektör, 2 farklı HDMI girişine ve USB 3.0 girişine sahip. Z4 Aurora'nın 16 GB depolama alanı ve işletim sistemi sayesinde direkt olarak YouTube'a veya Netflix'e bağlanabilmeniz mümkün. Buradaki bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz projektörün sayış fiyatı 450 dolar (kargo dahil). Indiegogo'ya özel olan bu fiyat, cihaz seri üretime geçtikten sonra 700 dolara yükselecek. Yani almayı düşünüyorsanız elinizi hızlı tutmanızı öneririm. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0