İsviçre Çakısı Gibi iPhone Kılıfı

2
0
0
0
0
İsviçre Çakısı Gibi iPhone Kılıfı
Telefon kılıfınızda tornavida olsun ister miydiniz? Peki ya cımbız ya da kürdan? MacGyver ‘ın iPhone’u olsaydı, bu kılıfı kullanırdı!

Telefonlarımız artık hayatımızın vazgeçilmezleri oldu. Hem eğlence; hem de iş amaçlı kullanılan çok sayıda uygulama telefonlarımızı her geçen gün daha işe yarar hale getiriyor. Peki telefonunuzun kılıfı da en az kendisi kadar faydalı ve işlevsel olsa. Mesela içinden bir makas çıksa ihtiyacınız olduğu anda ya da tornavida?

iN1 isimli firmanın, şimdilik sadece iPhone 5 ve 5S uyumlu olarak ürettiği bu telefon kılıfı, bizlere her şeye sahip İsviçre çakılarını hatırlattı. Üst kısmında bir mavi, bir de kırmızı tükenmez kalem bulunan bu kılıfın yan tarafında ise yıldız ve düz birer tornavida, bir törpü, makas, cımbız ve hatta bir de plastik kürdan bulunuyor. Bir de telefonunuzu masaya yatay konumda koymanızı sağlayan bir ayağı bulunan bu kılıf; siyah, beyaz ve saydam renk seçenekleri ile satışta.

iN1 firmasının yakında benzer bir kılıfı Galaxy S4 için de üreteceğini duyurarak sizi bu hayli ilginç telefon kılıfının videosuyla baş başa bırakıyoruz.
 

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0