Jennifer Lawrence, iCloud Faciasından Sonra İlk Kez Konuştu

1
0
0
0
0
Jennifer Lawrence, iCloud Faciasından Sonra İlk Kez Konuştu
​iCloud faciasının ardından ilk kez konuşan ünlü oyuncu Jennifer Laerence, “Bu benim özelim ve kimseyi ilgilendirmez” dedi.
iCloud faciasının ardından ilk kez konuşan ünlü oyuncu Jennifer Laerence, “Bu benim özelim ve kimseyi ilgilendirmez” dedi.
 
Fotoğraflarının yayılmasının ardından bunun skandal olarak nitelendirilmesine karşı çıkan Lawrence, “Bu bir skandal değil, bir seks suçu” dedi. 24 yaşındaki oyuncu Nicholas Hault ile olan ilişkisine vurgu yaparak, “Dört yıl boyunca sürdürdüğüm sağlıklı ve harika bir ilişkim vardı. Erkek arkadaşınızın porno izlemesi mi yoksa sizin çıplak fotoğrafınıza bakması mı iyi?” diye konuştu.
 
iCloud’a olduğu kadar fotoğrafı yayınlayan internet sitelerine de çok kızgın olduğunu söyleyen Lawrence, “Bir kişi seksüel anlamda taciz edildiğinde birilerinin aklından hemen bundan nemalanmak geçiyor” dedi. Bu yapılanların boş insan işi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Sadece korktum, bunun kariyerimi nasıl etkileyeceğini bilemedim” dedi. “Bütün o gördükleriniz benim bedenim ve bedenimle ilgili kararı kendim veririm. Bazen böyle bir dünyada yaşadığımıza bile inanamıyorum” diyerek resmen içini dökmüş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0