Jetgiller Animasyon Filmiyle Tekrar Geri Dönüyor

0
0
0
0
0
İzleyicilerini uzay teknolojisiyle tanıştıran Jetgiller, animasyon filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere göre Warner Bros, animasyonun senaryosunu yazması için senarist Matt Lieberman ile anlaşma yaptı.
İzleyicilerini uzay teknolojisiyle tanıştıran Jetgiller, animasyon filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere göre Warner Bros, animasyonun senaryosunu yazması için senarist Matt Lieberman ile anlaşma yaptı.

Türkiye’de yayınlandığı dönem oldukça popüler olan çizgi filmin animasyon olarak karşımıza çıkacağı ABD basınında yer almıştı. Bu zamana kadar yalnızca iddalarla sınırlı kalan film için Warner Bros, söylentilere son vermek adına filmin gerçek oyuncularla çekileceğini duyurdu. Önceleri de Joseph Barbara’nın yönettiği bir filmle sinema deneyimi yaşayan Jetgiller, beklenen ilgiyi görememiş ve kendi standartlarında kalmaya devam etmişti.Günümüzdeki birçok anne babaya uzayda yaşama hayalleri kurduran ve beyin gelişimine büyük ölçüde katkı sağlayan Jetgiller’in animasyon denemesi nasıl sonuçları bilinmez ama bu zamanın teknolojisiyle Warner Bros’un iyi bir iş çıkaracağı kesin gibi.  

Reklam: Sizlerde Ucretsiz olarak izmir sohbet odalarında takılabilirsiniz. Görüntülü chat keyfi burda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0