Karşınızda Akıllı Kılıf

0
0
0
0
0
Karşınızda Akıllı Kılıf
Piyasadaki tüm akıllı telefonlarda maksimum 5 tuş var ve aramızda hala tuşlu telefonları seven, telefonunu gerçek tuşlar ile kontrol etmek isteyen kullanıcılar var. Onlar için tasarlanmış bir akıllı kılıf.
Piyasadaki tüm akıllı telefonlarda maksimum 5 tuş var ve aramızda hala tuşlu telefonları seven, telefonunu gerçek tuşlar ile kontrol etmek isteyen kullanıcılar var. Bu tip kullanıcılar için tasarlanmış olan Cliq adındaki kılıflar, ilgi toplayan bir kickstarter projesi olmaktan çıkıp hayatlarımıza girmeye hazırlanıyor.
 

 Nedir bu Cliq?Cliq, cep telefonunuza kılıf olarak takacağınız ama arka panelindeki tuşları sayesinde cep telefonunuzu komuta edebileceğiniz bir akıllı kılıf. Arka paneldeki 3 tuştan istediğinize istediğiniz atamayı yapın ve kullanmaya başlayın. Örneği en üstteki tuşa basılı tutarsanız, annenizi arayın, Instagram’da popüler fotoğraflara göz atarken tek tuş ile bir sonraki şarkıya geçin, telefonunuzun arka kamerasını kullanarak selfie(özçekim) çekin ve daha bir çok özellik.


Ben telefonumu kılıfsız kullanırım sevmem öyle kılıf falan!” Diyenler için de sticker versiyonu var. Yapıştırıp kullanmaya başlıyorsunuz. Cliq ilk etapta sadece belirli bir birkaç Android modelini destekleyecek, fakat ilerde neler olur tabi ki bilemeyiz. Aşağıdan bu dahi tasarımlara ve renklere göz gezdirip videoyu izleyerek Cliq hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0