Kaybettiğiniz Ürün Anahtarı Artık Geri Geliyor!

0
0
0
0
0
Kaybettiğiniz Ürün Anahtarı Artık Geri Geliyor!
Satın aldığınız bir yazılımın güncellenmesi sırasında bazen ürün anahtarı sorulabiliyor ve siz de bunu kaybettiniz. Artık sinirlerin yıpranmasına gerek yok, bu program ile ürün anahtarını rahatlıkla elde edebileceksiniz!
Satın aldığınız bir yazılımın güncellenmesi sırasında bazen ürün anahtarı sorulabiliyor ve siz de bunu kaybetmiş oluyorsunuz. Artık sinirlerin yıpranmasına gerek yok, bu program ile ürün anahtarını rahatlıkla elde edebileceksiniz!

Magical Jelly Bean Keyfinder yazılımı ile satın aldığınız yazılımların ürün anahtarlarını karşınızda görmeniz mümkün. Yazılım, kayıt defteri içerisinden istediğiniz ürün anahtarını size çıkarıp veriyor.

Öncelikle şunu söylemekte fayda var, bu bir "keygen" değil. Yani satın aldığınız yazılımın ürün anahtarı zaten bilgisayarınızda kayıtlı. O yüzden (özellikle ofis ortamında çalışan arkadaşlar) programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazılımın bedava sürümü yaklaşık 300 farklı yazılımı destekliyor fakat 25 doları gözden çıkarırım diyorsanız bu sayıyı 4.500'e kadar çıkartabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0