Akıllı Telefonlar İçin Yeni Flaş: Knog Expose

0
0
0
0
0
Son zamanlarda Selfie çılgınlığının artmasıyla birlikte bir çok aparat piyasaya çıktı. Bazıları istediğimizden düşük kalite sunarken, bazıları ise fiyatı bakımından kullanıcıları yanına yaklaştırmadı. Knog Explose, hem fiyatı hemde teknik özellikleri bakımından bu alanda kendini göstermeye oldukça kararlı görünüyor.
Son zamanlarda Selfie çılgınlığının artmasıyla birlikte bir çok aparat piyasaya çıktı. Bazıları istediğimizden düşük kalite sunarken, bazıları ise fiyatı bakımından kullanıcıları yanına yaklaştırmadı. Knog Explose, hem fiyatı hemde teknik özellikleri bakımından bu alanda kendini göstermeye oldukça kararlı görünüyor.

İçerisinde 9 parlak LED (130LM) barındıran aparat, Bluetooth ile senkronize edilebiliyor. Işıklandırma sistemi ise flaş görevi, el feneri gibi birkaç farklı türde çalışıyor. Ayrıca parlaklığı manuel olarak ayarlanabiliyor ve ortamın parlalıklığına göre netlik ayarını kendiniz seçebiliyorsunuz.Ortalama 2 saat pil ömrü olan King Explose, önümüzdeki haftalarda piyasada olacak. Satış fiyatı ise 60 dolar olarak belirtildi. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0