Sosyal Medyanın Yeni Çılgınlığı: Koltuk Altı Kıllarını Boyamak

11
4
1
1
0
​Eskiden (benim çocukluğumda öyleydi, hala öylemi bilmiyorum) Almanya’dan gelen kuzenler, saçları siyahsa biraz uzattıktan sonra sarıya boyamış bir halde Türkiye’ye tatile gelirlerdi. 
Eskiden (benim çocukluğumda öyleydi, hala öylemi bilmiyorum) Almanya’dan gelen kuzenler, saçları siyahsa biraz uzattıktan sonra sarıya boyamış bir halde Türkiye’ye tatile gelirlerdi. O zamanlar çok özeniyorduk tabi, yazın saçlara tentürdiyot sürerek sarıyla turuncu karışımı bir halde dolaşırdık. (bir kişi de çıkıp demedi “oğlum tavuk gibi olmuşsun dolaşıyorsun ortada, yapma bir daha böyle salakça şeyler” diye) Şimdi bunu niye anlattım, saçını tentürdiyot sürerek boyamış bir neslin “moda” anlayışının ne gibi değişikliklere uğradığını söylemek istedim.
 
Madonna’nın aylar önce koltuk altı tüylerini uzatarak “moda” haline getirdiği bu durum, şimdi “hair selfie” trendine dönüştü ve artık rengarenk karşımıza çıkmaya başladı. Aşağıda, bu modaya uymuş bazı hanım kızlarımızı görüyoruz.


 
Ülkemizde böyle bir akımın başlayabileceğini pek düşünmesem de, yine de buradan Türk kızlarına seslenmek istiyorum: Biz sizi koltuk altı kıllarınızı boyamadan da beğeniyoruz, aman ha.

11
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
4
1
1
0