Lamborghini Görünümlü Telefon

1
0
0
0
0
Çinli mobil şirketi BQ, sıradışı bir telefon üretti. Adı BQM Monza olan telefonun tasarımında ünlü otomobil markası Lamborghini model alınmış.
Çinli mobil şirketi BQ, sıradışı bir telefon üretti. Adı BQM Monza olan telefonun tasarımında ünlü otomobil markası Lamborghini model alınmış. İlk olarak Rusya pazarında satışa sunulacak olan telefonun şimdilik hangi fiyata satılacağı bilinmiyor.
 

 Telefonun özellikleri

Cihazın ön kısmında sayısal tuş takımı ve direksiyon şeklinde menü tuşu bulunuyor. Arka kısmında ise arabanın farları, pencereler, aracın amblemi ve hoparlör var. Ayrıca cihazın sağ tarafında microUSB 2.0 portu, 3,5 mm ses jakı ve tekerlekleri mevcut. BQM Monza, 78 gram ağırlığında ve 9.5 cm uzunluğunda.

Telefonun arka kısmı metal, ön kısmı ise plastikten yapılmış. Çift SIM kart desteği sunan telefon 32 GB'a kadar yükseltilebilecek microSD kart desteğini barındırıyor. Whatsapp'ın direkt yüklü olarak üretildiği BQM Monza, Eylül ayında satış raflarındaki yerini alacak. (telefonun dışı Lamborghini ama içi doğan görünümlü şahin gibi olmuş)


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0