Meditasyon Görevi Gören LED Işıklı Kase: The Hue Go

1
0
0
0
0
​‘İçinde LED ışıkları olan bir kasenin bana ne faydası olacak?’ diye düşünüyorsanız, öncelikle önyargınızdan kurtulmanız gerekiyor. İstediğiniz rengi ayarlayarak The Hue Go isimli kasenin içerisindeki LED ışıkları, akıllı telefonunuzdaki uygulamayla kontrol edip kullanabiliyorsunuz.
‘İçinde LED ışıkları olan bir kasenin bana ne faydası olacak?’ diye düşünüyorsanız, öncelikle önyargınızdan kurtulmanız gerekiyor. İstediğiniz rengi ayarlayarak The Hue Go isimli kasenin içerisindeki LED ışıkları, akıllı telefonunuzdaki uygulamayla kontrol edip kullanabiliyorsunuz.

Cihaz tam dolu bir şarjla 3 saat boyunca dayanabiliyor. Hue Go, Hue Tap gibi mobil uygulamalarıyla kontrol edilebiliyor.

Hue Go’nun rengini, eğer akıllı telefonunuz yakınınızda değilse bile üzerindeki manuel tuşları kullanarak değiştirebiliyorsunuz. Bu LED ışıklı kaseyi günlük hayatınızın herhangi bir bölümünde kullandığınızda, bulunduğunuz ruh haline göre ışıklandırıp kendinize bir nevi meditasyon yapmış olacaksınız. (en azından bu vaat ediliyor)Ürünün Apple Store, Amazon ve Best Buy gibi platformlarda Mayıs ayından itibaren 100 dolarlık etiket fiyatıyla satılması bekleniyor.
 

Kaynak: Engadget
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0