Lenovo, Avuç İçi Büyüklüğündeki Projektörü MWC 2015'te Tanıttı

0
0
0
0
0
Barselona'ya tüm teknoloji dünyasını toplamayı başaran Mobil Dünya Kongresi’nde Lenovo, Pocket Projector isimli projektörü kullanıcılara tanıttı. Avuç içi büyüklüğündeki projektör bünyesinde herhangi bir kablo barındırmıyor. 
Barselona'ya tüm teknoloji dünyasını toplamayı başaran Mobil Dünya Kongresi’nde Lenovo, Pocket Projector isimli projektörü kullanıcılara tanıttı. Avuç içi büyüklüğündeki projektör bünyesinde herhangi bir kablo barındırmıyor. 

Akıllı telefonlara özel olarak üretilen Pocket Projector, DLNA, Miracast veya microUSB üzerinden bu cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Kompakt gövdesiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan projektörde Wİ-Fİ desteği bulunuyor ve bu özellik sayesinde mobil cihazların, tabletlerin veya bilgisayarların ekranlarını istenilen yere yansıtabiliyor. 104×25 mm boyutlarında olan cihaz 170 gramlık ağırlığa sahip. 854 x 480 piksel çözünürlük, 1000:1 kontrast oranı, 110 inçe kadar görüntü yansıtabilme ve 32 GB’a kadar microSD desteği cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Akıllı telefonlardan ve bilgisayarlardan bağımsız çalışabilen projektörde iki adet 0,5 wattlık hoparlör bulunuyor ve tam dolu pille 2,5 saate kadar performans sergiliyor. Mart ayı içerisinde satışa sunulması planlanan Pocket Projector’ün satış fiyatı 200 dolar olarak belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0