LG Sim Kart Destekli Akıllı Saat Üretiyor

1
0
0
0
0
LG Sim Kart Destekli Akıllı Saat Üretiyor
Akıllı saatlerle ilgili sizin de en sık bulunduğunuz şikayet telefondan bağımsız olarak çok bir işe yaramaması. Wi-Fi desteği yok, aramaları telefon üzerinden yansıtıyor, bildirimler için telefona ihtiyaç duyuyor…
Kısacası akıllı saatlerimiz aslında başlı başına bir cihaz olmaktan çok telefonumuza tanımladığımız birer aksesuar olarak iş görüyor; ancak LG’nin FCC sertifikası için baş vurduğu bu yeni oyuncak öyle sanıyoruz ki bu durumu değiştirecek ve akıllı saatlerin gidişatına yön verecek.

Henüz duyurusu yapılmamış olan ve FCC sertifikası için beklediğini düşündüğümüz LG-VC200 model numarasına sahip olan bu akıllı saat, telefonunuza ihtiyaç duymadan kendi üzerinde taşıdığı Simkart ile telefonunuzun işlevlerini yerine getirecek ve ilk kez bir akıllı saat başlı başına işe yarar olacak.

Çıkartılamayan bir bataryaya sahip olacak olan bu saat, Bluettoth 4.0 bağlantısının yanı sıra Wi-Fi desteği de sunuyor ve bu sayede de diğer saatlerin önüne geçmiş oluyor. Muhtemelen bir de 3.5 milimetre kulaklık girişine sahip olacak olan saatin işletim sistemi ile ilgili ise henüz bir bilgi elde edilmemiş.

Belki de kötü diyebileceğimiz tek yanı ise saatin muhtemelen Verizon isimli GSM operatörüne özel olarak piyasaya çıkma ihtimali çünkü firmanın kendi şebekesine bağlantı sunan saat, ayrıca Verizon etiketi ve logosu ile FCC’ye başvurmuş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0