Dünyanın İlk 3D Şekerleme Yazıcısı Üretildi!

0
0
0
0
0
Özellikle çocukların sevdiği rengarenk ve şekil şekil şekerlemeleri artık 3D yazıcılar ile de istediğiniz biçime sokarak üretmek mümkün.
Son dönemlerin en çok gündemde olan cihazları olan 3D yazıcılar birçok alanda hizmet vermeye devam ediyor. Son olarak IFA 2015 fuarında gördüğümüz kurabiye üretebilen yapıdaki 3D yazıcıları görmüştük.

Bu sefer ise özellikle çocukların hoşuna gidebilecek bir yazıcı geliştirildi. "Magic Candy Factory" adlı isimle piyasaya çıkacak olan 3D yazıcı gerçekten adına yaraşır bir şekilde Büyülü Şeker Fabrikası gibi çalışabiliyor. İstediğiniz şekilde ve renklerde şekerlemeler üretebilen bu yazıcı 7 farklı renk, 10 farklı şekil ve 15-20gr arasındaki ağırlıklara sahip şekerlemeler üretebiliyor.Berlin'de Katjes adlı bir kafede kullanımına başlanan bu yazıcıyı giden müşteriler kafalarına göre seçip siparişi vererek 3 ila 10dk içinde sahip olabiliyorlar. Dilerseniz buradaki adresten hangi şekillerin ve renklerin olduğunu görebilir, kendi şekerlemenizi oluşturabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0