Mangala Rakip Var: 90 Saniyede Pizza Pişirebilen Taşınabilir Fırın!

0
0
0
0
0
Mangala Rakip Var: 90 Saniyede Pizza Pişirebilen Taşınabilir Fırın!
Pikniklerin demirbaşı olan mangala İngiliz bir rakip geliyor. Pratik, taşınabilir  ve odun ateşiyle kullanılabilen Roccbox adlı fırın, 90 saniyede pizza pişirebiliyor.
Pikniklerin demirbaşı, ülkemizin vazgeçilmezleri arasında olan mangala İngiliz bir rakip geliyor. Roccbox adlı portatif taş fırın, hem taşınabilirliği, hem de pratikliğiyle ilgi çekici bir ürün. “Mis gibi mangal varken kim bakar ona?” demeyin, çünkü Roccbox bir hayli yetenekli. 

 90 Saniyede En Lezzetli Pizzalar

Odun ya da gaz ile çalışabilen Roccbox, iç ya da dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Kolay taşınabilen ve kolayca temizlenebilen ürün, üst sınıf pizza restoranları kalitesinde pizzalar pişirmenize olanak sağlıyor. Roccbox’ın en büyük avantajlarından biri de pişirme süresinde. Fırın, orta boy pizzayı sadece 90 saniye içinde pişirebiliyor. Sadece pizza değil, fırında pişirilebilecek aklınıza gelen tüm yemekleri Roccbox’ta pişirebilirsiniz.

 Roccbox Büyük Destek Elde Etti

Mangalın zevki tabii ki ayrı, buna katılıyorum ama bir Indiegogo projesi olan Roccbox’ın da ilgi çekici bir ürün olduğunu düşünüyorum. Yetenekli mini fırın, sadece dışarıda değil ev ortamında da lezzetli pizzalar ve yemekler yapmaya olanak sağlayacaktır. Fırının üretilebilmesi için gereken 100 bin dolarlık destek çoktan elde edilmiş durumda. Projenin Indiegogo’daki listelenme süresinin bitimine 1 ay kala Roccbox’ın elde ettiği yatırım 335 bin dolara ulaştı. Ürünün sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0