Bu MaSAndalye İle Çalışmak Yorucu Olmaktan Çıkıyor

0
0
0
0
0
Teknolojik ürünlere bir yenisi daha eklenior. The Altwork stüdyosu yepyeni bir masa-sandalye konseptiyle karşımızda. Artık en zor ofis işlerinizi yorulmadan adeta yatarak yapabileceksiniz.
Ofiste saatlerce masa başında çalışmak oldukça zordur. Döner sandalyeniz her ne kadar rahat olsa da bir yerden sonra boynunuz veya beliniz ağrımaya başlar. Saatler süren çalışmalar sonucunda eve yorgun bir şekilde dönersiniz. Kolay bir şey değil. 10 saat masa başında bilgisayarın karşısında oturmak. Gelişen teknolojiyle yeni sandalye modelleri karşımıza çıksa da hiçbiri bize o istediğimiz rahatlığı vermedi. 

İşte yıllardır bu tip sorunları dinleyen ve bunlara bir çözüm yolu üretmek isteyen The Altwork stüdyosu ofis çalışanları için müthiş bir masa sandalye ürettiler. İkisi birlikte kullanıldığından ve birbirinden ayrılmadığından adına ma(sa)ndalye verdiler. Çalışırken kendinizi bulutların üzerinde hissedebilirsiniz. İster ayakta çalışın ister oturarak çalışın isterseniz yatarak çalışın.
Bu masandalye her türlü şekle giriyor. Çift ekranla çalışma sayesinde ofisteki işleriniz kısa zamanda rahatlıkla bitecek. Şöyle güzelce ayaklarınızı uzatın ve bir yandan kahvenizi yudumlayın bir yandan işlerinizi yapın ve bir yandan da masandalyeniz size masaj yapsın. Daha ne olsun ki?
Sizleri bilmem ama şahsen ben bu masandalyeden hem ofis hem de evim için almak isterim. Evde de rahatlıkla kullanabilir oyun oynarken artık vücuduz hiç yorulmaz. Masanızın üzerindeki dokunmatik ve özel kumandasıyle masandalyeniz istediğiniz şekle girebilecek.
Önünüzdeki ekranları istediğiniz yöne rahatlıkla çevirebilirsiniz. Kumanda yardımıyla hiç yerinizden kalkmadan ekranı tam tersi yöne döndürebiliyorsunuz. 
 

Tabiki bu kadar rahatlığın bir bedeli muhakkak var. Bu uzay konseptiyle üretilen masandalyemiz için bütçenizden epey bir fedakarlık yapmanız gerekiyor.  5900 dolardan yeni yıldan itibaren satışa sunulacak bu masandalyemiz bakalım gereken ilgiyi görebilecek mi? Olurya belki almak istiyorsanız burdan resmi siteye ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0