Neden Akıllandığına Bir Türlü Anlam Veremediğimiz 6 Akıllı Ürün

0
0
0
0
0
Neden Akıllandığına Bir Türlü Anlam Veremediğimiz 6 Akıllı Ürün
Günümüzde akıllanan birçok ilginç ürünü sizlere sunuyoruz.
Webtekno olarak teknoloji noktasında sadece telefonlar olmadığı için "İlginç Ürünler" konseptimiz ile sizlere birbirinden farklı ve gerçekten neden akıllandıklarına anlam veremediğimiz ürünler var. Akıllı telefonlar, akıllı saatler diye başlayıp olabildiğince farklı şeylere kadar giden bu akıllı ürünlerden altısını sizler için listeliyoruz.

Bu arada listemize geçmeden önce sizin de merak ettiğiniz ilginç ürünler varsa bu haberimize yorum olarak belirtebilirsiniz. Biz de bir şekilde temin edip sizler için inceleyerek neymiş ne değilmiş anlarız.
 

 1) Akıllı İp (Smart Rope)

 

Belki de gördüğümüz en ilginç ve akıllı ürün olan Akıllı İp, size ip atlarken verilerinizi Smart GYM isimli uygulama vasıtasıyla toplayarak ip atlamalarınızı daha bilinçli hale getiriyor. (ne işe yaracaksa artık) Eğer gerek spor amaçlı ya da zayıflamak için ip atlamayı seviyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Tabii böyle bir ürün için 325TL'yi gözden çıkarmanız gerektiğini de belirtelim.
 

 2) Akıllı Yüzük

 

Herşey akıllanıyorsa yüzükler de akıllanması garip gelmiyor elbet. İlerleyen zamanlarda tek taş yerine akıllı yüzüklerin moda olacağını düşündüğümüz bu teknolojiler noktasında bu akıllı yüzük de farklı bir deneyim olabilir.
 

 3) Akıllı Bere

 

Eeee, kışın neredeyse hepimiz bere takıyoruz. Peki ya müziğimizi de beremizden dinlesek güzel olmaz mıydı? Evet diyorsanız bu video ilginizi kesinlikle çekecektir. "Ne gerek var ki?" diye sorarsanız eğer, biz de bilmiyoruz.
 

 4) Akıllı Ayakkabı (Li-Ning Smart)

 

Bu ürünümüz bir nebze daha mantıklı. Sporla uğraşanlar için en azından işe yarayabileceğini düşündüğümüz, akıllı telefonlarından spor uygulamaları fazlasıyla kullanan, akıllı bileklik gibi ürünlere ilgi gösterenlerin fazlasıyla işlerine yarayacağı akıllı ayakkabı Li-Ning Smart adını taşıyor. Xiaomi gibi bir dev ile ortaklaşa üretilen bu ayakkabı ile attığınız adım ve yaktığınız kaloriler daha gerçek veriler şeklinde karşınıza çıkıyor.
 

 5) Akıllı Diş Fırçası (Oral-B Genius 9000)

 

Oral-B gibi dev firma tarafından çıkartılan Genius serisinin en yenisi olan olan bu akıllı diş fırçası, uygulaması sayesinde size detaylı olarak veriler sunuyor. Dişlerinizin her birini yeterli kadar fırçalamanızı, en doğru fırçalamayı ve iddiasına göre diş sağlığınız için önemli artıları olan bu diş fırçasının fiyatını duyunca bu anlattıklarımın hepsini unutacaksınız tabiki.
 

 6) Akıllı Ayna

 

"Ayna ayna söyle bana, var mı benden daha güzeli bu dünyada?" şeklindeki sorulara cevap veremeyecek olsa da güzellik ve makyaj noktasında fazla fazla katkı sağlayabilecek olan akıllı ayna ise oldukça farklı bir deneyim sunuyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0