Obama, Görevinden Ayrılmadan Önce UFO'larla İlgili Açıklama Yapacak!

1
0
0
0
0
ABD merkezli Paradigm Research Group (PRG) Direktörü Stephen Bassett, Obama’nın görevinden ayrılmadan önce UFO’larla ilgili ciddi açıklamalar yapacağını iddia etti.
Bütün ABD yakında gerçekleştirilecek başkanlık seçimine odaklanmışken gelen bir haber, ilgilerin tekrar Obama’nın üzerinde olmasını sağladı. ABD merkezli Paradigm Research Group (PRG) Direktörü Stephen Bassett’in Daily Express gazetesine yaptığı açıklamada, Obama’nın Ocak ayında görevinden ayrılmadan önce UFO’larla ilgili açıklamalar yapacağını öne sürüldü. “Obama’nın açıklamaları yılın en büyük gerçeği olacak ve dünyadaki tüm gazetelerin manşetlerini süsleyecek en önemli haber olacak” diyen Basset, Obama’nın bu açıklamayı yapacağından %85 emin olduğunu söyledi. Bassett, ayrıca Obama’nın ardından İngiltere Başbakanı David Cameron’ın da benzer açıklamalarda bulunacağını belirtti.

Hatırlarsanız 4-5 ay kadar önce ABD başkan adayı Hillary Clinton da başkan seçilmesi halinde UFO’larla ilgili tüm bildiklerini açıklayacağını, uzaylıların ziyaret ettiği iddia edilen 51. Bölge’yi inceleyeceğini söylemişti. (ABD’deki başka ve başkan adayları UFO’yu sağlam malzeme olarak kullanıyorlar)Bazı komplo teorisyenlerine göre ABD’nin amacı, UFO’larla ilgili sıklıkla demeçler verilerek dünya genelinde büyük bir korku havasının oluşturulması ve dünyayı kontrol altına almak için sahte uzaylı istilasının yaratılacağı yönünde. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0