Pipo'dan Windows 10 ve Android'e Sahip Yeni Cihaz!

1
0
0
0
0
Çinli üretici Pipo'nun yeni cihazının farklı tasarımı, sahip olduğu iki işletim sistemiyle birlikte kullanıcılarına kullandıkları hiçbir cihaza benzemeyen bir deneyim sunuyor.
Çinli cihaz üreticisi Pipo, Windows 10 ve Android KitKat işletim sistemlerinin birleştirilmiş hali bulunan ve oldukça farklı bir tasarıma sahip olan X9 isimli cihazını satışa çıkardı. 8.9 inch dokunmatik ekrana ve takoz şeklindeki tasarıma sahip olan cihaz, farklı tasarımı ve içeriğiyle tablet ve masa üstü bilgisayarın birleşimi gibi görünüyor.

Cihazın sahip olduğu bu şekli ile Pipo, cihazını mobil kullanım için yapmadığını açık bir şekilde vurgulamış. Bunun yanı sıra, cihazın sahip olduğu tasarımda zaten bir batarya bulunmuyor. Yani Pipo, bu cihazını direkt olarak iş yerlerinde veya evlerinizde küçük işlemleri gerçekleştirmeniz amacıyla üretmiş.Pipo X9 Windows 10 ve Android 4.4 çift işletim sistemine, 8.9 inch 1920 x 1200 LCD ekrana, Intel Z3736F Quad Core 1.33GHz işlemciye, 2GB DDR3L RAM'e, 32 GB, 64'e kadar arttırılabilir hafıza alanına ve Intel HD grafiklere sahip olacak.

Cihaz 135$ üzerinden satışa sunulacak. Şu an ön siparişten dolayı olan indirimli fiyatı bu ve sahip olduğu özelliklere göre pahalı sayılmaz.

Kaynak: Hexus 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0