Pixie Point Kaybolan Eşyalarınızın Yerini Buluyor

0
0
0
0
0
Pixie şirketi tarafından tasarlanan Pixie Point kaybolan eşyalarınızı bulmanıza yardımcı oluyor. Takılıp çıkarılabilen bu sinyal cihazları, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ve Bluetooth ortaklığında başarılı bir sonuç elde edebiliyor.   
Pixie şirketi tarafından tasarlanan Pixie Point kaybolan eşyalarınızı bulmanıza yardımcı oluyor. Takılıp çıkarılabilen bu sinyal cihazları akıllı, telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ve Bluetooth ortaklığında başarılı bir sonuç elde edebiliyor.   

Taşınması oldukça kolay olan ürün ince ve hafifliğiyle dikkat çekiyor. Kaybolmasını istemediğiniz bir eşyaya kolayca takılan Pixie, Bluetooth yardımıyla tespit ettiği kaybolan eşyaların yerlerini telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla haber veriyor. Suya karşı dayanıklı olan cihaz 18 ay boyunca kullanılabiliyor ve dış ortamlarda 50 metre, iç mekanlarda ise 150 metreye kadar çalışabiliyor.Telefon dışında birbiriyle de iletişim kurabilen Pixie Point, aranılan eşyanın ne kadar uzaklıkta olduğunu da tespit edebiliyor. Kaybolan eşyaları saatlerce arama derdine son veren cihazın ön sipariş fiyatı 40 dolar (4 ürün için) olarak belirlenmiş.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0