Selfie Tutkunlarına Özel Kablosuz Kamera: Podo

0
0
0
0
0
Selfie çılgınlığının günden güne artmasıyla birlikle ortaya çıkan projeler farklı boyutlara ulaşmış durumda. Kullanıcıların bu uğurda önemli çalışmalara imza atma istediğine kulak tıkamayan geliştiriciler, Podo isimli kablosuz kamera modeliyle olaya son noktayı koyacak gibi görünüyor. 
Selfie çılgınlığının günden güne artmasıyla birlikle ortaya çıkan projeler farklı boyutlara ulaşmış durumda. Kullanıcıların bu uğurda önemli çalışmalara imza atma istediğine kulak tıkamayan geliştiriciler, Podo isimli kablosuz kamera modeliyle olaya son noktayı koyacak gibi görünüyor. 

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen kameranın en dikkat çeken özelliği istenilen yüzeye yapışıyor olması. Bu sayede farklı açılardan yaratıcı fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan Podo, ivmeölçer birimiyle tam isabet yaparak her zaman doğru açıdan çekim yapabiliyor. 720 piksel çözünürlük, 4GB dahili hafıza, 2 x 2 x 1-inç boyut, 51 gram ağırlık, 30 kare video çekimi, 8’li LED flaş, 600 mAh batarya ve 8 megapiksel kamera cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor.  
 

Kickstarter üzerinden destek arayan projenin 50.000 dolarlık hedefine 2000 dolar kaldı. Kırmızı ve siyah renkleri bulanan Podo’ya sahip olmanız için 80 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. 2015 ağustos ayında piyasaya çıkacak olan kamera hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0