Akıllı Cihazlarınızı Kontrol Eden Anahtarlık: Qmote

0
0
0
0
0
Kickstarter’daki ilginç tasarımlı akıllı cihazlara bir yenisi daha ekleniyor. Yaratıcı ekip, Qmote adı verilen anahtarlık şeklindeki cihazın, günlük hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştırmasını hedefliyor.
Kickstarter’daki ilginç tasarımlı akıllı cihazlara bir yenisi daha ekleniyor. Yaratıcı ekip, Qmote adı verilen anahtarlık şeklindeki cihazın, günlük hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştırmasını hedefliyor. 

İçinde farklı kontrol seçenekleri bulunduran Qmote, su geçirmez bir yapıya ve Bluetooth özelliğine sahip. IFTTT ( kullandığınız sosyal hesapları birbirine bağlama ) özelliği de bulunan Qmote, senkronize edilen birçok akıllı cihazı kontrol etmenize olanak sağlıyor. Cihaza maksimum 10 adet komut atayabiliyorsunuz ve bir tıklama ile seçeceğiniz komutu aktif edebiliyorsunuz. Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu çalışabilen cihazın 60.000 tuşlamaya kadar şarj süresi bulunuyor.    İlk baharın sonlarına doğru satışa sunulması beklenen Qmote’un 25 dolar etiket fiyatı var. Gündelik hayatı önemli ölçüde kolaylaştıracak olan Kickstarter projesi hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0