Havaalanlarında Saatlerce Beklemeyi Sonlandıran Akıllı Valiz: Bag2Go

2
1
0
0
0
Havaalanlarında saatlerce beklediğiniz check-in kuyruğundan sizi kurtaracak olan sapasağlam bir valiz piyasada!
Havalanlarında bildiğiniz gibi genellikle 2 saat önceden bulunmanız gerekli. Bunun sebebi ise tabiki o bitmek bilmeyen check-in kuyruğu. Erken gitseniz bankonun açılmasını bekleyeceğiniz, biraz oyalansanız saatlerce sürecek kuyrukta olmanız gereken bu işleyiş oldukça sinir bozucu olabiliyor.

Eğer siz de sık sık seyahat eden biriyseniz bu sorununuzu kökten halledebilecek, bir de oldukça sağlam olan bir valiz üretildi. En ünlü Alman valiz üreticilerinden olan Rimowa, bu sefer sağlamlığı ve kalitesiyle değil aynı zamanda akıllı sistemiyle sizin dikkatinizi çekecek bir valiz geliştirdi.Rimowa Electronic Tag teknolojisini kullanan ve Bag2Go adını taşıyan sistem ile havalalanındaki bu check-in sıra manyaklığına girmenize gerek kalmadan otomatik olarak sizin check in işleminizi yapan valiz, aynı zamanda oradaki görevlinin valizinize yapıştırması gereken kağıt parçasına bürünen ekranı ile de tek zaman kaybından kurtarıyor. Yani havaalanına girdikten sonra direkt olarak öncelikli sıradan ya da otomatik check in alanından geçerek hızlıca uçağın olduğu bölüme geçebileceksiniz.
 

Alman şirketi olunca Lufthansa ile de ortaklaşa geliştirilmiş olan valiz özellikle bu büyük alman uçuş firması ile yapacağınız uçuşlarda mükemmel bir öncelik sağlayacak. Daha sonra farklı firmalar ile de anlaşması beklenilen Rimowa'nın bu valizi 14 Mart'ta piyasada olacak fakat şu anda fiyatı belli değil.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0