Üzerine Yazılan Yazıları Mikrodalga Fırınla Silen Akıllı Defter: Rocketbook

1
0
0
0
0
Her şeyin akıllandığı son günlerde, bir tek akıllanmayan defterler kalmıştı ki onlarda bu akımdan payına düşeni aldı. Rocketbook isimli defter, üzerine yazılan yazıları bulut depolama sistemine kaydederek kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.
Her şeyin akıllandığı son günlerde, bir tek akıllanmayan defterler kalmıştı ki onlarda bu akımdan payına düşeni aldı. Rocketbook isimli defter, üzerine yazılan yazıları bulut depolama sistemine kaydederek kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

Kırtasiye sektörünü de bünyesine katan akıllı teknolojilere bir yenisi daha eklendi. Bu alanda Rocketbook projesi kendi alanında bir ilke imza atarak piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor. Üzerine yazılanları bulut depolama sistemine kaydeden Rocketbook’ta Android ve iOS uygulamaları yer alıyor. A4 kağıdından oluşan sıradan bir deftere benzeyen Rocketbook, akıllara hemen ‘’peki sayfaları bittiğinde ne olacak?’’ sorusu getirebilir. Bu sorunun cevabı için sizleri evinizin mutfak bölümüne alalım.Rocketbook, sayfaları bittiğinde kullanıcıları evininizin mutfağına yönlendiriyor çünkü mikrodalgaya koyduğunuzda buradaki ısıyla birlikte defterin üzerindeki yazılar siliniyor. Bu özelliği sayesinde defalarca kullanılabilen akıllı defter, uygulama aracılığıyla yazılan yazıları doğrudan Google Drive, Dropbox veya Evernote gibi depolama alanlarına gönderebiliyor.Düşüncelerinizi, fikirlerinizi, planlarınızı, kısacası hayatınızı yazdığınız defterlerler ileride farklı formlarda karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Rocketbooka sahip olmanız için İndiegogo üzerinden 45 dolar bağış yapmanız gerekiyor. 
 


Kaynak: indiegogo.com
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0