Samsung Gear S2 Bileğinizde Nasıl Duracak?

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz yıl ilk kıvrımlı ekrana sahip akıllı saat olan Gear S’i piyasaya süren Samsung, bu yıl Gear S2 modeli ile tasarımda değişikliğe gidiyor ve bunu da fotoğrafını paylaştığı mankenlerle yapıyor demiştik.
İnsanların yuvarlak kadranlı saatleri sevdiğine kanaat getiren Samsung, bu yıl kavisli bir ekran yapmak yerine düz ve yuvarlak bir ekranı tercih etmiş ve daha klasik bir saat tasarımına dönüş yapmış.

Samsung’un Gear S2 adındaki akıllı saati, Eylül ayının başında Berlin’de düzenlenecek olan IFA etkinliğinde tanıtılacak; ancak o zamana kadar dışarıdan sızdırılan bilgiler yerine direkt olarak Samsung’dan gelen görselleri ve videoları da paylaşmaya devam edeceğiz.
Daha önceki mankenli çekimler saatim tasarımına ve bazı fiziksel özelliklerine ışık tutuyordu elbette; ancak diğer taraftan modelli çekimler gerçeği her zaman yansıtmaz. Bu çekimlerde ışık kusursuzdur, odak saattedir ve elbette bolca Photoshop efekti ya da filtresi uygulanmıştır fotoğrafa.

Bu anlaşmazlığı ortadan kaldırmak için Samsung’un Amerika ofisinin tasarım departmanında müdür yardımcısı konumunda olan Dennis Milosevski, saatin gerçekte bileğinizde nasıl görüneceğine dair bir fotoğraf paylaştı.

Daha önce saatin tasarımı ve çeşitli işlevleri hakkında paylaşılan fotoğrafların yanı sıra bir de ufak bir tanıtım videosu yayınlayan firma, her geçen gün meraklılarını biraz daha heyecanlandırırken yeni saatine dair detayları da biraz daha gün yüzüne çıkartmış oluyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0