Samsung’un 360 Derece Kablosuz Hoparlörü Alana Yeni Rakip Sokuyor

0
0
0
0
0
Samsung’un IFA kapsamında tanıttığı en merak edilen ürün elbette Gear S2 idi; ancak bunun yerine firma büyük lansmanının başrol oyuncusu olarak addWash takma adlı çamaşır makinesini seçmişti.
Çamaşır makinesinin yanı sıra elbette akıllı ev teknolojilerine ve çeşitli ev sistemlerine yönelik yeni oyuncaklar da tanıtan Samsung’un bir diğer üzerinde durduğu konu ise R1, R2 ve R3 modellerinden oluşan kablosuz hoparlörleri idi ki bu hoparlörler de birden fazla odaya yayın yapabilmek üzere tasarlanmış yüksek kalitede ses veren cihazlardı.

Peki bu R serisi kablosuz Hi-Fi hoparlörleri piyasadaki diğer örneklerinden ayıran ne idi?

Samsung’un Ring-Radiator teknolojisine sahip olan bu cihazların en büyük özelliği, tamamen 360 derece açıda ses verebiliyor olması ki bu da tüm odayı müzik ile doldurmanıza imkan veriyor. IFA’da tanıtılan çoğu hoparlör yumurta şekline sahipti; ancak Samsung silindir yapısı ile tasarım konusunda da farklı bir seçenek sundu. (Ben hala daha önce tanıtılan Amazon Echo’nun piyasadaki en iyisi olduğunu düşünüyorum)
Hoparlörün bir diğer ilginç yanı ise hem Android, hem de iOS cihazlar ile birlikte kullanılabiliyor olması iken uygulamanın yanı sıra hoparlörü üzerinde oynatmayı durdurma, ses açıp kapatma ve müziği değiştirmenizi sağlayan kontrol paneli de bulunuyor.

Bu yılın sonlarına doğru piyasaya çıkacak olan bu hoparlörler, farklı renk seçenekleri ile evinize ya da ofisinize en uygun olanı seçne imkanı sunarken 199 - 399 Dolar arasında değişen üç farklı modeli ile pazara girecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0