Selfie Çubuğunu Unutun: Selfie Drone'u ile En Güzel Fotoğrafları Çekebilirsiniz

0
0
0
0
0
Selfie Çubuğunu Unutun: Selfie Drone'u ile En Güzel Fotoğrafları Çekebilirsiniz
Selfie çubuklarıyla istediğiniz açıları yakalamamaktan şikayetçiyseniz size sevindirici bir haberimiz var. Selfie Drone'u ile istediğiniz açıdan en iyi pozları çekebilirsiniz.
Selfie ya da Türkçesiyle “özçekim” günümüzün en popüler fotoğraf trendleri arasında. Sağda, solda, sokakta, arabada, kısacası gözünüzün değdiği her yerde selfie çeken bir kişi ya da grup görebilirsiniz. Bir de selfie çubuklarıyla dolaşanlar var ki onları hiç sormayın… Özellikle kalabalık yerlerde bir gün gözümüze girecek diye korktuğumuz selfie çubukları şimdi yerini daha işlevsel bir cihaza bırakıyor.

 Selfie Drone'u Nasıl Çalışıyor?

Hover Camera adlı ürün aslında bir kamera drone… Özellikle selfie hastalarına hitap eden drone istenilen açıdan ve mesafeden selfie fotoğraflar çekme özelliği sunuyor. Akıllı telefon üzerinden kontrol edilen cihazın aerodinamiği oldukça başarılı görünüyor. Darbelere karşı yüksek tolerans sağlayan Hover Camera ile istenilen kareler akıllı telefon ekranı kullanılarak yakalabiliyor.
 

 Ne Zaman Satışa Çıkıyor, Fiyatı Ne?

13 megapiksel çözürlüğünde kameraya sahip Hover Camera 4K video kaydetme özelliğine sahip. Düşme dayanıklı cihaz dönüş yeteneği ile 360 derece çekim yapmaya da olanak sağlıyor. Henüz satışa çıkmayan ürünün önümüzdeki bir kaç ay içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor. Hover Camera’nın fiyatı ise henüz belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0