Sesi Kemikten İleten Gözlük Şeklindeki Kulaklığa Kullanıcıların Verdiği İlginç Tepkiler

0
0
0
0
0
Sesi Kemikten İleten Gözlük Şeklindeki Kulaklığa Kullanıcıların Verdiği İlginç Tepkiler
Kulakiçi kulaklıklar kablolalarından kurtulmaya çalışadursun kemik iletimli kulaklıklar gelecek devrimi gerçekleştirebilir. Gözlüğe entegre edilmiş kemik iletimli kulaklıkları deneyenlerin tepkilerine birlikte göz atalım.
Bildiğiniz kulaklıkları unutun! Haberimize konu olan kulaklık (gözlük mü demeliydik?) ses iletimini kulaktan değil kemikten sağlıyor. Kemik iletimli kulaklıkları belki daha önce görmüş olabilirsiniz ancak bu ürünün özelliği az önce de söylediğimiz gibi aynı zamanda  bir gözlük olması.

 Özellikleri Neler, Nasıl Çalışıyor?

Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan The Zungle Panther adlı cihaz tarzı ve teknoloji bir arada sunuyor. 45 gram ağırlığındaki gözlüklerin içinde hoparlör, 300 mAh pil, Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı birimi ve şarj için dışarıdan görünmeyen microUSB kapısı yer alıyor. 5 renge sahip cihazda yer alan gürültü engelleyici mikrofon ise telefon görüşmelerini mümkün kılıyor.
 

 Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Projenin hayata geçmesi için 500 bin dolarlık bir yatırıma ihtiyaç var. Kickstarter üzerinden yatırım toplayan Zungle şimdiden 250 bin dolar sınırını aşmış durumda. Kasım ayında satışa çıkması beklenen ürünün ön siparişini vermek ve destekçi olmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0