Sağlığınızı Düşünen Akıllı Masa: Stir Kinetic Desk

0
0
0
0
0
Teknolojinin yayılmasıyla birlikte hemen hemen herkes günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyor. Kinetic Desk, bu gibi durumlarda sıklıkla görülen bel, boyun ve sırt ağrılarına karşı sizi korumayı ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyor.
Teknolojinin yayılmasıyla birlikte hemen hemen herkes günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyor. Kinetic Desk, bu gibi durumlarda sıklıkla görülen bel, boyun ve sırt ağrılarına karşı sizi korumayı ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyor.

Çocukken gayet eğlenceli olan bilgisayarda saatlerce vakit geçirme olayı yetişkinlik döneminde tam anlamıyla işkenceye dönmüş durumda. Kaliforniyalı Stir firmasının geliştirdiği Kinetic Desk, dokunmatik ekranında yapacağınız hayat kurtaran seçimler sayesinde sizin düzenli aralıklarla ayağa kalkmanızı sağlıyor. Ayrıca hem modern hemde kullanışlı olan masa, günlük istatistiklerinizi de size rapor ediyor. Örneğin, masadan kalktığınızda kaç kalori yaktığınızı senkronize edeceğiniz fitness teknolojisi sayesinde görebiliyorsunuz. Masanın uyarı sistemi ise sinyal ile değil, sizi yukarıya doğru kaldırarak çalışıyor. Eğer daha sağlıklı bir çalışma ortamı hayal ediyorsanız Kinetic Desk’e 3000 dolar ödeyerek bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0