Bisikletiniz İçin Gereken Herşeyin Toplandığı Akıllı Cihaz: SpeedForce

0
0
0
0
0
Bisiklet sürerken gereken aydınlatma, navigasyon, kalp atış sensörleri vb tüm gereksinimleri tek bir yerde toplandığı SpeedForce özellikle profesyonel bisiklet sürücülerinin favorisi olacak.
Okula-işe gidip gelirken değil de bunu tam manasıyla spor için yapanlar ve amatör/profesyonal bisikletçilerin kullandıkları bu bisikletlerin iyi bir gidona, lastiklere vb şeylere sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda bisikletlerinde kalp atış sensörü, flaş, navigasyon gibi detayların da olması oldukça önemli oluyor.

Navigasyonu telefonlarından, aynı zamanda kalp atış sensörü, flaş gibi cihazları tek tek alarak ciddi bir maddi külfete giren bu kullanıcılar için SpeedForce adındaki ürün istedikleri herşeyi tek bir yerde birleştirerek geliyor.Tam manasıyla bisikletçiler için biçilmiş kaftan olan bu akıllı cihaz ilk başta size spor yapanlar ve profesyoneller için muhteşem bir koç durumuna geliyor. Gittiğiniz hızı, uzaklığı, yüksekliği gösterebilen, yaktığınız kaloriyi, çevre ve vücut sıcaklığınızı ve tabiki nabzınızı da ölçebilen bu SpeedForce isimli cihaz gerçekten muhteşem duruyor.Bunların yanı sıra içinde bulunan GPS sistemi ile size ekranından dönmenize yaklaştığınız yerde kaç metre içinde hangi yöne döneceğinizi gösteriyor, hem de led sinyalleri ile dönmeniz gereken yönü hatırlatıyor. 150 Lumen ışıklandırması ile geceleri de rahatça bisiklet kullanabilmenizi sağlayan SpeedForce, bu bilgilerin hepsini yedekleyerek antrenman ya da gün sonunda akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz SpeedX isimli Android ve iOS uyumlu uygulamasıyla tüm verilerinizi görmenizi ve kıyaslamanıza olanak tanıyor.Tabii akıllı telefonda bir uygulaması olunca yine kendi ekranında siz bisiklet sürerken kimin sizi aradığını, attığı mesajı vb şeyleri de göstererek gereksiz durumlarda sürüşünüze ara vermeden devam edebilmenizi sağlıyor. 150 Dolar fiyatıyla da oldukça uygun olan SpeedForce, 40 saat süreli pil ömrü ile de size sorun yaratmıyor ve dilerseniz 10 Dolar'a ekstra bir pil de alabiliyorsunuz.
 

IndieGoGo'dan istediği 20.000 Dolar'lık desteği çoktan katlayan ve şu anda 325.000 Dolar'lık desteği aşan SpeedForce'u satın almak için buradaki bağlantıdan IndieGoGo sayfasına ulaşabilir, detaylı bilgi için ise resmi sitelerine buradan gidebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0