• Anasayfa
  • Zımbırtılar
  • Star Wars’un Orijinal Ürünleri, 2 Hafta Boyunca BİM Mağazalarında Satışa Sunulacak!

Star Wars’un Orijinal Ürünleri, 2 Hafta Boyunca BİM Mağazalarında Satışa Sunulacak!

1
0
0
0
0
Star Wars: Force Awakens filminin vizyona girmesine kısa bir süre kala seriyle ilgili farklı sektörlerden haberler gelmeye devam ediyor.
Serinin yedinci filmi olan Star Wars: Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filmi, 17 Aralık tarihinden itibaren vizyona giriş yapacak. Bir hafta sonra aylar süren bekleyişin ardından izleme şansına sahip olacağımız filmin etkisi zaman daraldıkça daha da artmaya başladı. 

Birçok ünlü firmanın anlaşma yaparak üzerinde Star Wars karakterlerinin ve ikonlarının olduğu ürünlerini satışa çıkardığını görmüşsünüzdür. Mesela ben en çok Adidas’ın hemen her yıl çıkardığı Star Wars karakterleriyle üretilen Originals kıyafetlerini beğenirdim. Şimdi Adidas’a büyük bir rakip geliyor: BİM! 

18 Aralık tarihinden itibaren Türkiye’nin birçok BİM mağazasında özel Star Wars standları kurularak birçok ürün satılacak ve bu ürünler iki hafta boyunca mağazalarda kalmaya devam edecek.

Seramik kupanın 7 TL, şapkanın 7 TL, not defterinin 7 TL, uzun kollu tişörtün 12,50 TL, yastığın 12,50 TL, çantanın 12,50 TL, el havlusunun 12,50 TL ve banyo havlusunun 12,50 TL’den satışa sunulduğu ürünlerin görsellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0